جمعه, 2 فروردين 1398
عنوان : برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران در شهرداری شهربابك
کد خبر : ۲۸۱۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ 
ساعت : ۱۱:۲۷:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری شهربابک با حضور اعضا در محل دفتر شهرداری تشکیل گردید. خانم مهندس مرشدی ضمن خیرمقدم به حاضرین با اشاره به نقش محوری شهرداری در مدیریت بحران، هماهنگی بین واحدها برای مقابله و آمادگی در برابر سوانح و بلایای طبیعی  مورد تاکید قرار دادند و پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع بارندگی های فصل پاییز و زمستان تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:

1-     مقرر گردید درخواست لوازم مورد نیاز  تنظیم و پیگیری جهت خرید صورت پذیرد ( واحد خدمات، امور مالی، کارپردازی)

2-     مقرر گردید نسبت به کنترل و فعال سازی سیستم بیسیم شهرداری در مواقع بحرانی و تحویل به کارکنان مرتبط تا پایان وقت امروز توسط واحد حراست اقدامات لازم صورت پذیرد.

3-     مقرر گردید لایه روبی، نظافت، بازدید معابر و جوی ها، بررسی و رفع موانع احتمالی در سطح شهر توسط شرکت فن آوران رنگین فلزبابکان با نظارت واحد خدمات شهری صورت پذیرد.

4-     مقرر گردید واحد های فنی و عمران نسبت به پیگیری و لوله گذاری برای انتقال آب  و رفع مشکل در خیابان رازی، میدان عاشورا، خیابان منتظری، و ورودی شهرک نصر اقدامات لازم را انجام دهند.

5-     مقرر گردید در مواقع بحرانی  با برنامه ریزی کاری و حضور نیروی انسانی از واحدهای مختلف در محل  واحد موتوری شهرداری با پیگیری آقای زینلی  در ساعات غیر اداری صورت پذیرد.

6-     مقرر گردید مکاتبه با فرمانداری ، اداره راه و شهرسازی و ادارت مربوطه در خصوص مسیر رودخانه ها و پیگیری اقدامات مورد درخواست سال گذشته با پیگیری واحد موتوری شهرداری صورت پذیرد

7-     مقرر گردید آماده باش رانندگان و ماشین آلات در مواقع ضروریبا پیگیری واحد موتوری شهرداری صورت پذیرد

8-     مقرر گردید کلیه تصمیمات از تاریخ امروز21/07/97توسط کلیه اعضا بازدید و اعلام موارد مدنظر به دفتر شهردار صورت پذیرد و این تصمیمات از امروز با سرعت پیگیری و دنبال شوند.بازگشت           چاپ چاپ         
 
.:: پورتال شهرداری شهر بابک ::.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0